Інформаційна зустріч студентів з представниками ПФУ на тему “Пенсійний Фонд України: кроки до відкритості”

6 березня 2024 року студенти спеціальності 071 «Облік і оподаткування» відвідали інформаційну зустріч з представниками Пенсійного Фонду України в Черкаській області на тему “Пенсійний Фонд України: кроки до відкритості”.

Представники Пенсійного Фонду України ознайомили студентів з умовами праці у Пенсійному Фонді, отриманням страхового стажу, а також з електронними сервісами Пенсійного Фонду України.

Окрім цього, студентам показували відеоролики, в яких акцентували увагу на важливості страхування та отриманні стажу, отримуючи офіційну заробітну плату, та інструктували як користуватися електронними сервісами.

Студенти також не соромилися ставити питання представникам Пенсійного Фонду про нюанси, які пов’язані з нарахуванням та отриманням стажу, та, в цілому, роботою Пенсійного Фонду України.