День відкритих дверей в ЧДТУ

1 березня 2024 року Черкаський державний технологічний університет гостинно відчинив двері для старшокласників міста та області, студентів і випускників коледжів, їхніх батьків та всіх, хто виявив бажання на власні очі побачити, чим живе сьогодні провідний технологічний заклад вищої освіти та закарбувати у пам’яті перший день весни особливими враженнями. Нині Черкаський державний технологічний університет – єдиний технологічний заклад вищої освіти Черкащини, який охоплює також і сусідні регіони, аби забезпечувати юних українців якісною і сучасною технологічною освітою.

Спеціальність “Облік і оподаткування” чекає на вас! Обирайте спеціальність 071 “Облік і оподаткування” і станьте ключовим гравцем у фінансовому світі!