Гончаренко Олена
Гончаренко Олена - к.е.н., доцент кафедри обліку і оподаткування Черкаського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи», спеціаліст з обліку і аудиту, 1999 рік.
_фото_Крот
Крот Юлія - к.е.н., доцент кафедри обліку, аналізу і оподаткування Черкаського державного технологічного університету, спеціаліст з обліку і аудиту, 1999 рік.
Бразілій
Бразілій Наталія - к.е.н., доцент кафедри обліку, аналізу і оподаткування Черкаського державного технологічного університету, спеціаліст з обліку і аудиту, 2001 рік.
Кравченко
Кравченко Оксана - к.е.н., доцент кафедри обліку, аналізу і оподаткування Черкаського державного технологічного університету, спеціаліст з обліку і аудиту, 2002 рік.
Пастернак
Пастернак Ярослава - к.е.н., доцент кафедри обліку, аналізу і оподаткування Черкаського державного технологічного університету, магістр з обліку і аудиту, 2002 рік.
Зелений
Зелений Сергій - директор ТОВ ІК «Агросоюз – РП», директор ТОВ «Мліївський торговий дім», директор ТОВ «Озернянський комбікормовий завод», спеціаліст з обліку і аудиту, 2002 рік.
Капінос
Капінос Тетяна - головний бухгалтер Смілянського промислово-економічного коледжу Черкаського державного технологічного університету спеціаліст з обліку і аудиту, 2005 рік.
Коваленко
Коваленко Олена - заступник головного бухгалтера Черкаського державного технологічного університету, спеціаліст з обліку і аудиту, 2005 рік.
Мироненко Юлія
Мироненко Юлія - ФОП, надає послуги з бухгалтерського обліку та підготовки тендерних документацій, магістр з обліку і аудиту, 2010 рік.
Остапенко Лілія
Остапенко Лілія – головний бухгалтер Черкаського політехнічного коледжу, магістр з обліку і аудиту, 2011 рік.
Мичак 1
Мичак Наталія - к.е.н., доцент кафедри фінансів Київського університету ринкових відносин, магістр з обліку і аудиту, 2014 рік.
Білик Алла
Білик Алла - головний державний ревізор - інспектор відділу організації, планування роботи та контролю організаційно-розпорядчого управління Головного управління ДПС у Черкаській області, магістр з обліку і аудиту, 2015 рік.
Бондаренко Віталій
Бондаренко Віталій - внутрішній аудитор відділу внутрішнього фінансового аудиту ПрАТ «Фармацевтична фірма» Дарниця», магістр з обліку і аудиту, 2017 рік.
Гарасюта
Гарасюта Людмила - головний бухгалтер ТОВ «Місто-Вторма», магістр з обліку і оподаткування, 2018 рік.
Туах Гідеон
Barron Tuah Gideon - менеджер в Dynamic International Staffing, Dogwood, USA, магістр з обліку і оподаткування, 2019 рік.
Харченко
Харченко Владислав - староста Чижівського старостинського округу Водяницької ТГ, магістр з обліку і оподаткування, 2020 рік.