Студенти спеціальності 071 “Облік і оподаткування” ЧДТУ відвідали Сервісний центр Фінанси ПрАТ “МХП” з метою подальшої співпраці в рамках дуальної освіти

22.12.2022 року студенти спеціальності 071 Облік і оподаткування Черкаського державного технологічного університету відвідали Сервісний центр Фінанси ПрАТ “МХП” з метою подальшої співпраці в рамках дуальної освіти. Керівники структурних підрозділів ознайомили студентів з роботою сервісного центру. Під час зустрічі студенти пройшли тестування на знання програми Excel, української грамотності та взяли участь у вирішенні кейсу.
Презентація кейсу показала результати командної роботи, професійні навички та уміння студентів вирішувати поставлені завдання.
В перспективі співпраці університету з ПрАТ “МХП” впровадження дуальної освіти, яка дозволяє студентам отримати практичні навики та досвід роботи за спеціальністю.