Лекція від стейкхолдера “Заощадження у військовий час”

1 листопада 2023 року викладачі кафедри обліку, аналізу і оподаткування та студенти спеціальності 071 “Облік і оподаткування” відвідали лекцію “Фінансова грамотність. Заощадження у військовий час”. Лекторкою виступила керуюча відділенням Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ) міста Черкаси Лариса Іллєнко.

Під час освітньої зустрічі керуюча відділенням ПУМБ Черкаси Лариса Іллєнко розповіла: як оцінити надійність банку; як правильно керувати фінансами; програми лояльності банків та наголосила на способах користування послугами через Інтернет, щоб уникнути шахрайства.

Лекторка детально звернула увагу авдиторії як не потрапити на гачок карткових та інтернет-шахраїв і розповіла про розповсюджені шахрайські схеми за телефоном.