ЗАСІДАННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ 24.05.2023р. ДЛЯ ОБГОВОРЕННЯ ПИТАНЬ У СФЕРІ ФІНАНСОВОГО МОНІТОРИНГУ ТА ПОДАТКОВОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ЧЕРЕЗ ПРИЗМУ НАУКИ, ПРАКТИКИ ТА ОСВІТИ!

ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ ОБЛІКУ, АНАЛІЗУ І ОПОДАТКУВАННЯ ЧЕРКАСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ТЕХНОЛОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ 24 ТРАВНЯ 2023 РОКУ ПРИЙНЯЛИ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ ДЛЯ ОБГОВОРЕННЯ ПИТАНЬ У СФЕРІ ФІНАНСОВОГО МОНІТОРИНГУ ТА ПОДАТКОВОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ЧЕРЕЗ ПРИЗМУ НАУКИ, ПРАКТИКИ ТА ОСВІТИ!
В роботі круглого столу прийняли участь понад 70 учасників. Серед них були представники органів виконавчої влади, бізнесу та наукової і освітньої спільноти. На засіданні були заслухані актуальні доповіді стейкхолдерів #
Глибоку вдячність висловлюємо організаторам такого круглого столу Кафедрі податкового менеджменту та фінансового моніторингу КНЕУ , а також поважним спікерам за ґрунтовні ідеї та пропозиції:
– Тетяні ЄФИМЕНКО, д.е.н., професору, академіку Національної академії наук України, заслуженому економісту України, Президенту ДННУ «Академія фінансового управління»
– Ігорю ГАЄВСЬКОМУ, першому заступнику Голови Державної служби фінансового моніторингу України
– Денис ХОХЛОВУ, начальнику Управління фінансового моніторингу Департаменту забезпечення координаційно-моніторингової роботи Міністерства фінансів України
– Антону ЧУБЕНКО, д. юрид. н., професору, начальнику Управління правового забезпечення Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
– Ростиславу МАРЧУКУ, ректору Академії фінансового моніторингу
– Михайлу ПОЛЯКОВУ, співголові Комітету з питань оподаткування Американської торговельної палати в Україні, заступнику гендиректора «Філіп Морріс Україна»
– Ользі БОГДАНОВІЙ, керуючій партнерці Кроу Ерфольг Україна (члену міжнародної аудиторської мережі Crowe Global), члену Експертної ради та Методологічної ради при Міністерстві фінансів України
– Михайлу САГАЙДАКУ, д.е.н., професору, завідувачу кафедри менеджменту КНЕУ імені Вадима Гетьмана
– доповідачам ДННУ «Академія фінансового управління» д.е.н. Яні ОЛІЙНИК, к.е.н. Мар’ї КУЧЕРЯВІЙ, к.е.н. Ользі КУЗЬМІНСЬКІЙ
та професору кафедри д.е.н. Світлані КАЛАБУХОВІЙ.
ДЯКУЄМО ВСІМ УЧАСНИКАМ КРУГЛОГО СТОЛУ
за небайдуже ставлення до проблем фінансового моніторингу і податкового менеджменту та активну позицію у пошуку дієвих способів їх подолання!