28 березня 2023 р. студенти кафедри обліку, аналізу і оподаткування відвідали відкриту лекцію та побували на майстер-класі в одному з найбільших українських банків АТ КБ «ПриватБанк». Головна тема зустрічі: «Сучасний банківський працівник: хто він?». Саме це питання найбільше цікавило здобувачів вищої освіти, які хочуть вже зараз, під час навчання розуміти якими компетенціями та навичками має володіти сучасний випускник, щоби стати успішним працівником банківської сфери і досягти успіху в кар’єрному зростанні.

Кафедра обліку, аналізу і оподаткування ЧДТУ висловлює вдячність директорові філії Черкаського ГРУ АТ КБ «ПриватБанк» Шуршину Віктору Олександровичу за організовану зустріч, головному фахівцю із торгового еквайрингу Буту Олександру Олександровичу та старшому менеджеру з кредитних карток Вовченку Андрію Григоровичу за увагу, приділений час та гостинність, а також цікаву, корисну та змістовну інформацію!