Д.е.н проф. кафедри обліку, аналізу і оподаткування ЧДТУ Чиж Віра Іванівна прийняла участь у всеукраїнському круглому столі на тему: Корпоративна звітність про соціальну відповідальність в Україні та ЄС. Він був організований кафедрою обліку та оподаткування Київського державного торговельно-економічного університету. На лекції були присутні провідні науковці, викладачі так і скйкхолдери. Інформацію яку надали науковці та практики дасть можливість удосконалити освітні прогами спеціальності, шляхом введення нових освітніх компонент нових дисциплін або удосконалення діючих в межах якихось тем. Це в свою чергу потребує удосконалення як фахових так і спеціальних компетентностей і програмних результатів навчання з дисциплін.