Міжнародна науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ В СИСТЕМІ ОСВІТИ: ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ – ДОУНІВЕРСИТЕТСЬКА ПІДГОТОВКА – ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ»

Викладачі кафедри обліку, аналізу і оподаткування ЧДТУ Валентина Гавриленко та Віра Чиж 17 лютого 2023 р. взяли участь в ІХ Міжнародній науково-практичній конференції «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ В СИСТЕМІ ОСВІТИ: ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ – ДОУНІВЕРСИТЕТСЬКА ПІДГОТОВКА – ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ» / ІХ International Scientific and Practical Conference «ACTUAL PROBLEMS IN THE SYSTEM OF EDUCATION: GENERAL SECONDARY EDUCATION INSTITUTION – PRE-UNIVERSITY TRAINING – HIGHER EDUCATION INSTITUTION», яка була організована Навчально-науковим інститутом розвитку освіти у Національному авіаційному університеті.
На конференцію зареєструвалося 230 учасників з 17 іноземних держав: США, Великобританії, Федеративної Республіки Німеччина, Ізраїля, Об’єднаних Арабських Еміратів, Естонії, Латвії, Словаччини, Туреччини, Чеської республіки, Азербайджану, Грузії, Пакистану, Узбекистану, Казахстану, Таджикистану, Індії та з 22 областей України.
Відкрила конференцію модератор – ЛЮДМИЛА ЛАХТІОНОВА, канд. екон. наук, доцент, заступник директора Навчально-наукового інституту розвитку освіти НАУ, яка зауважила, що захід відбувається в умовах тривалої війни – росія здійснила загарбницький напад на незалежну суверенну українську державу.
Учасники конференції вшанувати загиблих хвилиною мовчання