Здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 071 «Облік і оподаткування» захистили звіти з переддипломної практики

З жовтня 2022 року на кафедрі обліку, аналізу і оподаткування відбувся захист звітів про проходження переддипломної практики здобувачів освітнього ступеня магістр спеціальності 071 «Облік і оподаткування» денної та заочної форм навчання.

Проходження переддипломної практики дозволило закріпити теоретичні знання безпосередньо на підприємствах, відпрацювати вміння і навички практичної роботи за спеціальністю, поглибити знання з використання комп’ютерних технологій в бухгалтерському обліку, контролі, аналізі, звітності, аудиті та підготовити практичний матеріал для написання магістерської кваліфікаційної роботи.

Результати захисту показали, що мета і завдання переддипломної практики студентами виконані.