Наукова робота кафедри обліку, аналізу і оподаткування за 2020-2021 навчальний рік плідно закінчилась Подякою від Комунального закладу «Черкаськаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради».

Наукова робота кафедри обліку, аналізу і оподаткування за 2020-2021 навчальний рік плідно закінчилась   Подякою  від Комунального закладу «Черкаськаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради». Вручена вона Ткаченко Аллі Анатоліівні, доценту кафедри обліку, аналізу і оподаткування Черкаського державного технологічного університету за підготовку переможця II eтапу Всеукраїнського конкурсу -захисту науково-дослідних робіт учнів – членів Малої академії наук України.