Магістри спеціальності 071 «Облік і оподаткування» здобули практичні навички роботи з комп’ютерною програмою M.E.Doc, яка є найпоширенішим українським програмним забезпеченням для подання звітності до контролюючих органів та електронного документообігу.

Навчання проводилося на базі кафедри обліку, аналізу і оподаткування ЧДТУ доцентом кафедри Кравченко О.В. у рамках вивчення курсу «Інформаційні системи і технології в оподаткуванні» за сприянням стейкхолдера – розробника програмного забезпечення M.E.Doc ТОВ «М.Е.Док».

По закінченню навчання студенти успішно пройшли тестування та отримали Сертифікати про проходження курсу навчання з використанням комп’ютерної програми M.E.Doc, що підтверджують високій рівень їх підготовки, а також дають право на придбання рішень комп’ютерної програми M.E.Doc для компанії-роботодавця зі знижкою 50%.