Підведення підсумків роботи за 2022-2023 навчальний рік

27.06.2023р. було кафедрою обліку, аналізу і оподаткування було проведено зустріч зі студентами 1-4 курсів спеціальності «Облік і оподаткування» присвячене підведення підсумків роботи за 2022-2023 навчальний рік.

Були підведені підсумки всіх видів робіт: навчальної, наукової, організаційної та виховної за навчальний рік. Незважаючи на доволі непростий час для нашої країни, наші студенти мають можливість навчатися очно в стінах університету, отримувати професійні знання та навіть займатися науковою роботою.

Завідувач кафедри відмітила грамотами студентів-активних учасників наукової роботи кафедри та університету.

Всі, як викладачі, так і студенти висловили найоптимістичніші сподівання щодо найшвидшої перемоги нашої країни та перспектив у сфері освіти та науки для молоді.