Студентська науково – практична конференція ЧДТУ

18 квітня 2023 р. проведено студентську наукову конференцію, яка відбулася у межах Днів студентської науки університету.
Загальна кількість учасників – 17 осіб.
Основні теми дослідження: проблеми обліку, аналізу і оподаткування в умовах воєнного стану; питання удосконалення бухгалтерського обліку розрахунків з оплати праці; оптимізації операційних витрат виробничих підприємств: використання в обліку і аудиті новітніх інформаційних технологій; розвиток методології фінансового аналізу діяльності підприємства; проблеми та особливості складання фінансового звіту українських підприємств та адаптації його до норм міжнародних стандартів.
Підготовка доповідей здійснювалась під керівництвом викладачів кафедри.
За підсумками визнані кращими наступні доповіді:
Перше місце: студентка І-го курсу магістратури факультету економіки та управління, групи БОМ-22 Бондаревська Тетяна, тема доповіді: «Шляхи оптимізації операційних витрат сільськогосподарського підприємства», науковий керівник доц. Демиденко С.Л.
Друге місце: студентка ІV-го курсу факультету економіки та управління, групи БО-192 Міленко Ксенія, тема доповіді: «Особливості складання і подання фінансової звітності в сучасних умовах господарювання», науковий керівник доц. Бразілій Н.М.
Друге місце: студентка ІV-го курсу факультету економіки та управління, групи БО-192 Пересунько Софія, тема доповіді: «Роль облікової інформації в управлінні підприємством», науковий керівник доц. Пастернак Я.П.
Третє місце: студент ІІІ-го курсу факультету економіки та управління, групи БО-202 Сененко Сергій тема доповіді: «Особливості оподаткування заробітної плати в сучасних умовах господарювання», науковий керівник доц. Бразілій Н.М.
Третє місце: студент ІІІ -го курсу факультету економіки та управління, групи МЕ-203 Єгор Балибердін, тема доповіді: «Особливості детермінованого та стохастичного моделювання факторних систем», науковий керівник доц. Демиденко С. Л.